Peakston felület-előkészítés, alapozás
Építőipar > Peakston
A Peakston alapozók előnyei:
- vizes hígíthatóság
- erős tapadási tulajdonságokat biztosít
- a felület pórusaiba jutva egyenlíti ki a nedvszívó képességet
- erősíti a felületet,
- megköti a port
- maximális színtelitettséget biztosít a festékek számára
- környezetbarát technológia
Ahogy az épületszerkezeteknél, úgy a falfelületek tekintetében is igaz, hogy csakis a legjobb minőségű anyagokkal és megfelelő szakértelemmel tudunk biztos alapokat létrehozni.
Az időtálló, esztétikus végeredmény minden megrendelő jogos elvárása, azonban gondos alapozás nélkül még a festékek valódi tónusát sem kaphatjuk vissza, nem beszélve a repedező, omladozó vakolat kockázatáról.
A Peakston alapozók és kötőhidak a különböző bevonatokkal és burkolatokkal ellátott felületek állagát és tulajdonságait javítják, valamint a kiegyenlítő rétegek, ragasztók és festékek könnyebb bedolgozhatóságát, tapadását segítik elő – profi kezekben a legmagasabb szintű minőséget biztosítják.

színtelen mélyalapozó
4:1 hígítható
5 L és 10 L kiszerelésben
4:1 hígítható
5 L és 10 L kiszerelésben
6.450 Ft

Vizes higítású, akril kötőanyagú, speciális adalékanyagokat tartalmazó színtelen mélyalapozó, amely a port leköti, mélyen behatol a felület pórusaiba, kiegyenlíti a nedvszívó képességét, így azt megerősítve erős, tapadóképes alapfelületet biztosít a rákerülő műgyantakötésű termékek számára.

színtelen mélyalapozó
4:1 hígítható
5 L és 10 L kiszerelésben
4:1 hígítható
5 L és 10 L kiszerelésben
19.050 Ft

Vizes higítású, szilikon kötőanyagú, speciális adalékanyagokat tartalmazó színtelen mélyalapozó, amely a port leköti, mélyen behatol a felület pórusaiba, kiegyenlíti a nedvszívó képességét, így azt megerősítve erős, tapadóképes alapfelületet biztosít a rákerülő műgyantakötésű termékek számára.

Felhasználásra kész, vizes higítású, akril kötőanyagú, speciális adalékanyagokat tartalmazó színes, környezetbarát vakolatalapozó
Hígítható: 1 L alapozó - max. 0,3-0,4 L vízzel
Hígítható: 1 L alapozó - max. 0,3-0,4 L vízzel
8.200 Ft

Felhasználásra kész, vizes higítású, akril kötőanyagú, speciális adalékanyagokat tartalmazó színes, környezetbarát vakolatalapozó. A kellősítés során a port leköti, behatol a felület pórusaiba, így azt megerősítve erős, tapadóképes, mérsékelten lég- és páraáteresztő alapfelületet biztosít a rákerülő Grafiato finomvakolatok és a Super Gold homlokzatfestékek számára.

Felhasználásra kész, szilikonbázisú színes vakolatalapozó
Hígítható: 1 L alapozó - max. 0,3-0,4 L vízzel
Hígítható: 1 L alapozó - max. 0,3-0,4 L vízzel
11.400 Ft

Felhasználásra kész, szilikonbázisú színes vakolatalapozó. Vizes higítású, szilikon kötőanyagú, speciális adalékanyagokat tartalmaz. A kellősítés során a port leköti, behatol a felület pórusaiba, így azt megerősítve erős, tapadóképes, mérsékelten lég- és páraáteresztő alapfelületet biztosít a rákerülő Silver Coat szilikonbázisú finomvakolatok számára és a Silver Coat szilikonbázisú homlokzatfestékek számára.
Vizes higítású, akril kötőanyagú, speciális adalékanyagokat tartalmazó színes, lábazati díszvakolat alapozó. A kellősítés során a port leköti, behatol a felület pórusaiba, így azt megerősítve, erős, tapadóképes alapfelületet biztosít a rákerülő műgyantakötésű lábazati díszvakolat számára. Hét különböző színben áll rendelkezésre, amelyek a Sandtex lábazati díszvakolat 42 színéhez illeszkednek.

Kritikus alapfelületek beltéri burkolása előtt használható, feldolgozásra kész tapadásjavító kötőhíd
Anyagigény: 0,1kg/m2
Anyagigény: 0,1kg/m2
5.740 Ft

Kritikus alapfelületek beltéri burkolása előtt használható, feldolgozásra kész tapadásjavító kötőhíd. Alkalmas sima betonfelületek vakolás előtti, továbbá hideg-burkolattal ellátott (pl. csempézett) falak és aljzatok bontás nélküli újraburkolását megelőző előkészítésre, tapadás fokozására, valamint az egyenletes nedvszívó-képesség beállítására.

Alkalmas homlokzatok és beltéri falfelületek alga- és gombafertőzésének kezelésére. A termék ideiglenes védelmet biztosít, ezért a hosszú távú védelem érdekében penész gátló hatású festékkel
kell átfesteni a felületet. Alkalmas kültéri algás, mohás műkőtárgyak és falfelületek kezelésére.
kell átfesteni a felületet. Alkalmas kültéri algás, mohás műkőtárgyak és falfelületek kezelésére.
8.700 Ft
